Menu

اخبار

27
با حضور مدیرکل پیشگیری های مردمی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه سامانه جامع اطلاعات مردمی (سجام) در استان شروع بکار کرد.


به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی ،علیرضا سید قریشی رئیس اداره آموزش و مشارکت های مردمی گفت : نخستین همایش سامانه جامع اطلاعات مردمی در ارومیه با حضور سمنها و مسولین قضای برگزارشد.

قریشی افزود :باتوجه به ظرفیت مناسبی که سمنها برای فرهنگ سازی در سطح جامعه دارند با پیشگیری از وقوع جرم در جامعه میتوانند در ایجاد امنیت اجتماعی که یکی از اولویت ها و سیاست های اصلی کشور نقش اساسی ایفا نمایند

سامانه سجام بیشتر در زمینه محیط زیست .منابع طبیعی. زمین خواری. کوه خواری و مسائل اجتماعی ومقابله با زمین خواران خصوصی ودولتی راه اندازی شده واز مردم برای ثبت نام در سامانه دعوت به همکاری میکند.بیایید با اعتماد به این سامانه گزارش ها و تخلف ها را در آن ثبت کنیم .
اجرای صحیح این طرح نیازمند همکاری صادقانه مردم و مسئولان است.

از مهمترین برنامه های این همایش راه اندازی مجمع خیرین پیشگیری از وقوع جرم، بنیاد صیانت از کانون خانواده، توانمند سازی و حمایت از سازمان های مردم نهاد است
گفتنی است که تفاهم نامه همکاری فی مابین معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه،سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان جنگلها و مراتع منقعد گردیده است.

Post Rating

Comments

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

نام

ایمیل

وب سایت