Menu

اخبار

22
رئیس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد از پاکسازی محوطه تالاب بین المللی کانی برازان و اثر طبیعی –ملی غار آبی سهولان خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی فاروق سخنور گفت: بیش از 51640 نفر گردشگر از تالابهای مهاباد و 28637 نفر از اثر طبیعی-ملی غار سهولان در ایام تعطیلات نوروز و روز طبیعت بازدید کردند.
وی گفت: اداره حفاظت محیط زیست با همکاری سمن های زیست محیطی اقدام به پاکسازی محوطه تالاب بین المللی کانی برازان و غار آبی سهولان از وجود هرگونه زباله نمود.
سخنور با اشاره به اینکه مساله پسماند و رها سازی آن در طبیعت و اماکن عمومی به یک معضل جدی فرهنگی تبدیل شده است افزود: داشتن محیط زیستی سالم و عاری از هرگونه پسماند نیازمند مشارکت همگانی می باشد .
وی افزود: به منظور پاکسازی این محیط از وجود زباله بیش از 5000 کیسه زباله در شهرستان مهاباد با همکاری سمن های زیست محیطی توزیع گردیده و زباله های جا مانده از روز 13بدر جمع آوری شد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: بیش از 51640 نفر گردشگر از تالابهای مهاباد و 28637 نفر از اثر طبیعی-ملی غار سهولان در ایام تعطیلات نوروز و روز طبیعت بازدید کردند.

Post Rating

Comments

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

نام

ایمیل

وب سایت