Menu

اخبار

21
رئیس اداره آموزش و مشارکت های مردمی حفاظت محیط زیست آدربایجان غربی گفت: دوستداران طبیعت و حیات وحش ارومیه در دبیرستان شاهد گل نرجس چندین درخت غرس نمودند.
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی علیرضا قریشی گفت: به یاد 12000 شهید استان و به مناسبت هفته منابع طبیعی طی مراسمی در دبیرستان شاهد گل نرجس چندین درخت غرس شد.
قریشی افزود: تدوین و آموزش کتاب انسان و محیط زیست در پایه یازدهم و اهمیت تغییر رفتار همگانی برای حفاظت محیط زیست از دیگر برنامه های این اداره می باشد.


وی گفت:این برنامه با حضور معاون آموزش و پرورش ناحیه یک ، کارشناسان آموزش و مشارکت های مردمی و محیط زیست همچنین مدیر و اعضای تشکل کانون دوستداران طبیعت و حیات وحش و علاقمندان به محیط زیست برگزار شد.در ادامه برنامه حبیب فرهنگ آذر مسئول دبیرخانه هماهنگی سازمان های مردم نهاد تخصصی منابع طبیعی و عضو شورای هماهنگی شبکه تشکل های زیست محیطی استان ، کورش پورزند و گلرخ جلالت از کارشناسان آموزش و مشارکت های مردمی در سخنانی بر اهمیت استمرار در امر آموزش تاکید کردند.
پس از این مراسم دانش آموزان به همراه اعضای انجمن اولیا و مربیان و مسئولین تعدادی درخت و گل را در محوطه دبیرستان غرس نمودند. 

Post Rating

Comments

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

نام

ایمیل

وب سایت