Menu

اخبار

19
کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ارومیه در راستای اجرای برنامه جامع پایش آلودگی زیست محیطی از واحدهای صنعتی جاده ارومیه – مهاباد و ارومیه - اشنویه بازدید و نمونه برداری کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی، مختار خانی گفت: در راستای اجرای اقدامات پایشی و نمونه برداری از واحدهای صنعتی، از خروجی تصفیه خانه فاضلاب واحدهای پگاه ارومیه، ترش نارین، سیب تاک، ساسان شهد، زمزم آذربایجان، اروم نارین، آذرکام، شهداب، شهدباراندوز ، آذین کارتن و کشتارگاه مرغ طیور غرب بازدید و نمونه برداری شد.
خانی هدف از این بازدید را اجرای برنامه جامع پایش آلودگی زیست محیطی شهرستان عنوان کرد و افزود: برنامه جامع پایش آلودگی زیست محیطی گامی مهم در راستای اجرای برنامه های کنترل، پایش و نظارت بر واحدهای صنعتی و غیر صنعتی می باشد .
وی گفت: پایش و نظارت بر خود اظهاری واحدهای صنعتی و خدماتی از جمله بیمارستان ها، پایش و نظارت بر مراکز معاینه فنی خودرو، نظارت و پایش وضعیت سیستم های پایش آنلاین رودخانه ها و ایستگاههای سنجش آلودگی هوا از دیگر اقداماتی است که با همکاری معاونت نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان به اجرا در می آید.
وی گفت: در راستای نظارت و اقدامات زیست محیطی بازدید و نمونه برداری از واحدهای صنعتی و غیر صنعتی، تصفیه خانه های فاضلاب شهری، منابع آبی حوزه استحفاظی از جمله رودخانه ها و تالاب ها با هدف کنترل و کاهش آلودگیها ی زیست محیطی به صورت دوره ای انجام می گیرد.

Post Rating

Comments

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

نام

ایمیل

وب سایت