Menu

اخبار

19
کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ارومیه در راستای اجرای برنامه جامع پایش آلودگی زیست محیطی از واحدهای صنعتی جاده ارومیه – مهاباد و ارومیه - اشنویه بازدید و نمونه برداری کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی، مختار خانی گفت: در راستای اجرای اقدامات پایشی و نمونه برداری از واحدهای صنعتی، از خروجی تصفیه خانه فاضلاب واحدهای پگاه ارومیه، ترش نارین، سیب تاک، ساسان شهد، زمزم آذربایجان، اروم نارین، آذرکام، شهداب، شهدباراندوز ، آذین کارتن و کشتارگاه مرغ طیور غرب بازدید و نمونه برداری شد.
خانی هدف از این بازدید را اجرای برنامه جامع پایش آلودگی زیست محیطی شهرستان عنوان کرد و افزود: برنامه جامع پایش آلودگی زیست محیطی گامی مهم در راستای اجرای برنامه های کنترل، پایش و نظارت بر واحدهای صنعتی و غیر صنعتی می باشد .
وی گفت: پایش و نظارت بر خود اظهاری واحدهای صنعتی و خدماتی از جمله بیمارستان ها، پایش و نظارت بر مراکز معاینه فنی خودرو، نظارت و پایش وضعیت سیستم های پایش آنلاین رودخانه ها و ایستگاههای سنجش آلودگی هوا از دیگر اقداماتی است که با همکاری معاونت نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان به اجرا در می آید.
وی گفت: در راستای نظارت و اقدامات زیست محیطی بازدید و نمونه برداری از واحدهای صنعتی و غیر صنعتی، تصفیه خانه های فاضلاب شهری، منابع آبی حوزه استحفاظی از جمله رودخانه ها و تالاب ها با هدف کنترل و کاهش آلودگیها ی زیست محیطی به صورت دوره ای انجام می گیرد.

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت