Menu

اخبار

21
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی از تمامی شکارچیان استان خواست تا با مراجعه به سامانه اینترنتی شکار و صید نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی محمد خلیلی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: با توجه به راه اندازی سامانه شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست و لزوم ثبت اطلاعات شکارچیان استان ،بایستی تمامی متقاضیان شکار و صید نسبت به درج اطلاعات فردی خود در این سامانه اقدام نمایند.

خلیلی گفت:از تمامی شکارچیان خواهشمندیم با مراجعه به آدرس اینترنتی www.eservice.doe.ir از طریق بخش سامانه مجوزهای شکار و صید نسبت به انجام فرآیند ثبت نام اقدام نمایند.

وی افزود:شکارچیان پس از ثبت نام در این سامانه به منظور تائید پیش ثبت نام خود بایستی با در دست داشتن مدارک شامل: کارت ملی،جواز حمل اسلحه،دفترچه شناسایی شکارچیان و کد تائیدیه دریافتی از سامانه به اداره کل و یا در شهرستان ها به ادارات محیط زیست مراجعه نمایند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: صدور پروانه شکار در سال های آتی بر اساس اطلاعات شکارچیان موجود در سامانه شکار و صید انجام خواهد گرفت و صدور مجوزهای شکار تنها برای شکارچیانی که اقدام به ثبت نام کرده اند امکان پذیر خواهد بود.
با آغاز به کار سامانه شکار و صید در سال جاری اطلاعت و سوابق شکارچیان کل کشور در این سامانه ثبت شده است.

Post Rating

Comments

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

نام

ایمیل

وب سایت