Menu

اخبار

21

اکبر محمدیان رئیس اداره حفاظت محیط زیست نقده گفت: در راستای پیشبرد اهداف سازمان واشاعه فرهنگ حفاظت از محیط زیست ، کلاسهای آموزش زیست محیطی در دبستان پسرانه شاهد شهید بابایی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان‌غربی ، محمدیان افزود: در این کلاسهای آموزشی دانش آموزان با وظایف سازمان حفاظت محیط زیست ، وظایف محیط بانان ، اهمیت محیط زیست ومنابع آلوده کننده آن وراههای پیشگیری از آلودگی محیط زیست آشنا شدند.

وی اظهار داشت: آموزش و ترویج فرهنگ زیست محیطی یکی از مهمترین وظایف سازمان حفاظت محیط زیست می باشد که باید با جدیت پیگیری شده و در الویت کاری قرار گیرد وفعالیت بیشتر در این بخش می تواند در حفظ وحراست از محیط زیست وعرصه های طبیعی تأثیربه سزایی داشته باشد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست نقده با بیان اینکه دانش آموزان خصوصاً مقاطع ابتدایی بهترین مخاطبان برای آموزش وفرهنگ سازی می باشند اظهار نمود باید به این بخش توجه بیشتری شده واکثر فعالیتها ی آموزشی دراین قسمت متمرکز شود .

محمدیان در پایان ابراز امیدواری کرد: با همکاری و هماهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان نقده، آموزش زیست محیطی به صورت مستمر در مدارس ومراکز آموزشی تداوم داشته باشد..

Post Rating

Comments

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

نام

ایمیل

وب سایت