Menu

اخبار

22

محمدرضا صادقیان رئیس اداره حفاظت محیط زیست تکاب از بازدید مشترک کارشناسان پایش و آزمایشگاه تکاب خبر داد

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی، صادقیان افزود: با توجه به تداوم گرما و کمبود آب و بروز پدیده ریزگردها و لزوم نظارت بر واحدهای تولیدی و خدماتی و صنعتی که زمینه فعالیت های آنها موجب ایجاد آلودگی هوا می گردد .یک دوره بازدید مشترک به اتفاق کارشناسان اعزامی اداره کل از  واحدهای بتن آماده و شن و ماسه صورت گرفت  و با مدیران واحدها دیدار وراهکارهای لازم برای حل مشکلات آن واحدها ارائه گردید.

در این بازدید مشترک کارشناس بر لزوم کاهش آلودگی هوا و رعایت قوانین و مقررات و ضوابط زیست محیطی و ارائه راهکارهای مناسب و رعایت صرفه جویی در مصرف آب تاکید نمودند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست تکاب  گفت: عدم توقف فعالیت های صنایع مختلف از آرمانهای این اداره می باشد و تلاش ما بر این است که شاهد تعامل بیشتر صنعت با محیط زیست باشیم و تعطیلی واحدهای آلاینده، آخرین گزینه برای ما می باشد و به همین دلیل تلاش می کنیم تا بتوانیم مشکلات زیست محیطی واحدهای دارای آلودگی را با تذکرات و ارئه رهکارهای مناسب و در نهایت صدوراخطارهایی که به آنها می دهیم، ملزم به برطرف نمودن آلودگی نماییم. و به هدف اصلی خود که صیانت از محیط زیست می باشد نائل آییم.

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت