Menu

اخبار

24

فرامرزی فرماندار شهرستان نقده ، طی جلسه تاکید کرد که هیچگونه کوتاهی در زمینه حل وفصل معضل پسماندهای عفونی قابل پذیرش نخواهد بود
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان‌غربی ، به نقل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نقده ،اولین جلسه کارگروه مدیریت پسماند در سال 1398 به ریاست فرماندار ، دستگاههای مرتبط و به دبیری اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نقده در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
در این جلسه فرامرزی فرماندار شهرستان نقده ضمن تأکید بر اجرای دقیق مصوبات قبلی جلسات کارگروه پسماندگفت: متولیان امر سلامتی وبهداشت مردم باید تلاش مضاعف نموده و در حصل و فصل مشکلات و معضلات پسماند شهرستان از جمله پسماندهای بیمارستانی خصوصاً پسماندهای عفونی و نخاله های تخلیه شده در ورودی شهر جدی باشند و هیچ کوتاهی در این خصوص مورد پذیرش نخواهد بود. بر این اساس ضروری است طرحی بنیادین برای حل معضل پسماند در کنار آموزش و فرهنگ سازی داشته باشیم تا درحفاظت وحراست از محیط زیست وعرصه های طبیعی واشاعه فرهنگ زیست محیطی موفق شویم.
محمدیان ، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نقده نیز طی جلسه خواهان اجرایی شدن مصوبات جلسه قبل در زمینه مکان یابی نخاله های ساختمانی و توجه بیشتر دستگاههای متولی به معضل پسماندهای پزشکی خصوصاً در بخش خصوصی شده بر لزوم ساماندهی سایت زباله شهری تاکید کرد. بنا به اظهار وی پیگیری و ارائه طرح جامع مدیریت پسماند شهرستان نقده توسط شهرداری از عمده ترین مصوبات جلسه است .

Post Rating

Comments

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

نام

ایمیل

وب سایت