Menu

اخبار

15
رئیس اداره حفاظت محیط زیست سردشت گفت: منطقه مرزی کیله سردشت که در تابستان بعنوان تفرجگاه پذیرای مسافران زیادی می باشد از وجود زباله پاکسازی شد.
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان آذربایجان غربی خالد بایزیدی گفت : در این برنامه فرهنگی شهردار سردشت، اعضای شورای اسلامی، جمعی از مسئولین و فعالین زیست محیطی حضور داشتند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست سردشت اظهار داشت: تفرجگاه کیله باتوجه به لطافت آب و هوا و خنک بودن آن در فصل تابستان و وجود طبیعت بکر و چشمه سارهای فراوان و همچنین یادمان شهدای بلفت، کاروان های راهیان نور و مردمان زیادی جهت استراحت علی الخصوص در ایام تعطیل به آن منطقه مسافرت می کنند.
وی گفت: برنامه پاکسازی با هدف حفظ محیط زیست منطقه و اشاعه فرهنگ زیست محیطی درخصوص مدیریت اصولی پسماندهای تولید شده و جمع آوری و همچنین پاکیزه نگه داشتن محیط زیست پیرامون خود انجام شد..
وی افزود : منطقه کیله زیستگاه مناسب انواع پرندگان، خزندگان و پستانداران وحشی می باشد که از جمله آنها زیستگاه اصلی گونه مهم و شاخص سمندر کردستانی بوده که در بیشتر چشمه سارهای این منطقه زیست کرده و به وفور مشاهده می شود.

Post Rating

Comments

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

نام

ایمیل

وب سایت