Menu

اخبار

17
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان غربی گفت: به منظور دارا بودن یک محیط زیست سالم برای زندگی همه کارکنان در تمامی بخش ها باید متعهدانه درحفاظت از محیط زیست کوشا باشند.
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان آذربایجان غربی پرویز آراسته در جمع کارکنان اداره حفاظت محیط زیست میاندوآب افزود: ما امانتدار محیط زیست و مواهب طبیعی برای نسل های آینده هستیم وحفاظت از آن وظیفه همگانی است .
آراسته افزود: به منظور دارا بودن یک محیط زیست سالم برای زندگی همه کارکنان در تمامی بخش ها باید متعهدانه درحفاظت از محیط زیست کوشا باشند.
آراسته از کارکنان اداره حفاظت محیط زیست میاندوآب خواست با پیش بینی برنامه برای آینده و با در نظر گفتن اولویت ها نسبت به پیشبرد اهداف سازمانی تلاش نموده و در مسیر توسعه پایدارحرکت نمایند.
در ادامه علیرضا بقالی رئیس اداره میاندوآب ضمن ارائه گزارشی از عملکردآن اداره ابراز امیدواری کرد علیرغم مشکلات و کمبودها با تلاش و همت کارکنان محیط زیست میاندوآب قدمهای مثبتی را در حفظ و حراست محیط زیست آن شهرسان ایفانمایند.
در ایسن جلسه کارکنان حفاظت محیط زیست میاندوآب مسائل و مشکلات و پیشنهادات خودبا مدیر کل و هیات همراه مطرح نموده و در خاتمه موضوع شکوائیه زیست محیطی جمعی از اهالی روستاهای حاشیه جنوب پارک ملی دریاچه ارومیه بررسی شد.

Post Rating

Comments

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

نام

ایمیل

وب سایت