Menu

اخبار

17
مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت : رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است.
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایحان غربی پرویز آراسته گفت: هفدهم مردادماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و شهدای خبرنگار است، نام گذاری این روز فرصت و بهانه‌ ای است برای پاسداشت خدمات انسان‌های شایسته و حقیقت طلبی که چشم بیدار جامعه و زبان گویای مردم هستند. و به راستی که رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است.
خبرنگاران و اصحاب رسانه های جمعی به عنوان یاوران عرصه حفاظت از محیط زیست کشور در سال های اخیر بوده و بدون تردید نقش مؤثر آنها در عرصۀ خطیر اطلاع رسانی ستودنی و نقد و تحلیل آنها راهگشای مدیران دلسوز برای تعمیم و توسعه فرهنگ زیستی محیطی می باشد.
اینجانب روز خبر نگار را خدمت کلیه اصحاب رسانه و خبرنگاران تبریک عرض نموده و دست یکایک شما قلم به دستان را به منظور کمک به توسعه و پیشرفت كشور و تحقق اصل پنجاهم قانون اساسی می فشارم ، امیدوارم همواره در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وپیروی از منویات مقام معظم رهبری پیروز، موفق ، سربلند و سعادتمند باشید.

Post Rating

Comments

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

نام

ایمیل

وب سایت