Menu

اخبار

13
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست گفت: دستیابی به اهداف تدوین شده در سازمان حفاظت محیط زیست و ثبت گام های ماندگار در سایه تعامل با مردم حاصل می شود.

به گزارش‌ روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی، جمشید محبت خانی در جمع محیط بانان آذربایجان غربی گفت: تعداد کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست در حال حاضرحدود هشت هزار و 500 نفر است که محیط بانان حدود سه هزار و 200 نفر از این تعداد را تشکیل می دهند .
وی گفت: سازمان حفاظت محیط زیست با هدف صیانت از محیط زیست درصدد ارتقای نسبت محیط بانان به کارکنان این سازمان در سطح کشور است.
فرمانده یگان سازمان حفاظت محیط زیست افزود: دکتر کلانتری معاون رئیس جمهورو رئیس سازمان حفاظت محیط زیست براین عقیده هستند که باید نیروهای ستادی کاهش یافته و تعداد محیط بان افزایش یابد به طوری که 70 درصد از کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست را در آینده محیط بانان تشکیل خواهند داد.
محبت خانی افزود: صیانت از محیط زیست با یاری و مشارکت مردم میسر می شود و همه 80 میلیون جمعیت کشور باید به محیط بانان توانمند تبدیل شوند و اطلاعات شفافی از وضعیت منابع آب و خاک کشور داشته باشند.
فرمانده یگان سازمان حفاظت محیط زیست افزود: دستیابی به اهداف تدوین شده در سازمان حفاظت محیط زیست و ثبت گام های ماندگار در سایه تعامل با مردم حاصل می شود.
وی گفت:در آینده نزدیک ردیف بودجه ای مستقل برای یگان حفاظت محیط زیست اختصاس خواهدیافت.
محیط بانان به عنوان حافظان پارک های ملی و منابع طبیعی در خط مقدم مبارزه با شکارچیان و تخریب کنندگان محیط زیست هستند و این جایگاه دارای ارزش بالایی است.

Post Rating

Comments

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

نام

ایمیل

وب سایت