Menu

اخبار

20
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی ،با توجه به خبر منتشر شده در شبکه های اجتماعی شهرستان تکاب در خصوص آلودگی هوا شهر در اثر سوزاندن زباله ها، سعید موسوی معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان طی مصاحبه ای با خبرنگار سایت محیط زیست استان گفت: به اطلاع عموم مردم تکاب می رساند عامل این اتفاق یکی از اهالی روستای در جوار محل دفن زباله بود. که اقدام به آتش زدن محل دفن زباله نموده بود و توسط نیروهای شهرداری تکاب شناسای و اخطاریه ای از طرف شهرداری به وی صادر و تعهد اخذ گردید.
موسوی افزود : چنانچه فرد خاطی عمل فوق را تکرار نماید از طریق مراجعه قضایی اقدام خواهد شد. همچنین یک نفر نگهبان در محل مستقر گردیده که از چنین حوادثی جلو گیری نماید. که این اقدامات توسط کارشناسان محیط زیست شهرستان تکاب پیگیری و نظارت می گردد.
معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان اضافه کرد : شناسایی محل مناسب جهت دفن و بکارگیری هر گونه مدیریت پسماندهای شهری برعهده شهرداریها می باشد که باید به تائید اداره کل حفاظت محیط زیست استان و کارگروه مدیریت پسماند استان برسد که این اداره کل پیگیر مشکلات پسماند آن شهرستان می باشد.

Post Rating

Comments

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

نام

ایمیل

وب سایت