Menu

اخبار

19
رئیس اداره حفاظت محیط زیست نقده گفت : تعدادی از بانوان شاغل در ادارات این شهرستان از تالاب سلدوز بازدید کردند.
به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی ، اکبر محمدیان گفت: با توجه به اهمیت ایجاد نشاط اجتماعی در بین بانوان و با هدف تقویت وحس مسئولیت ومشارکت پذیری زنان برای حفاظت از محیط زیست تعدادی از بانوان شاغل در ادارات شهرستان نقده از تالاب سلدوز این شهرستان بازدید کردند.
وی افزود: در این بازدید کارشناسان اداره محیط زیست در خصوص جایگاه شهرستان از نظر اکوسیستم تالابی در سطح کشور وجهان توضیحات لازم را ائه کردند
رئیس اداره محیط زیست نقده گفت:دراین بازدید بانوان شاغل در ادارات شهرستان نقده ازسایت پرنده نگری وپروژه های احداث شده در تالاب دیدن نموده و درپایان برنامه آموزشی تفریحی ، بخشی از تالاب راپاکسازی کردند.
محمدیان یادآور شد : در صورت اجرای زیرساختهای اصولی وگردشگری وتدوین مدیریت جامع ، این تالاب به یکی از مکانهای مهم استان در زمینه توریسم و گردشگری تبدیل خواهد شد.
ویافزود: تالاب سلدوز باوسعت 600 هکتار از تالاب های بسیار زیبا ومنحصر به فرد در سطح کشور و جهان بوده که در سال 1380 توسط اداره کل حفاظت محیط زیست استان و شهرستان احیاء وبه زیستگاه بسیار مناسبی جهت زیست وجوجه آوری بسیاری از پرندگان آبزی و کنار آبزی وهمچنین آبزیان مبدل گشته است.

Post Rating

Comments

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

نام

ایمیل

وب سایت