Menu

اخبار

19
رئیس اداره حفاظت محیط زیست نقده گفت : تعدادی از بانوان شاغل در ادارات این شهرستان از تالاب سلدوز بازدید کردند.
به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی ، اکبر محمدیان گفت: با توجه به اهمیت ایجاد نشاط اجتماعی در بین بانوان و با هدف تقویت وحس مسئولیت ومشارکت پذیری زنان برای حفاظت از محیط زیست تعدادی از بانوان شاغل در ادارات شهرستان نقده از تالاب سلدوز این شهرستان بازدید کردند.
وی افزود: در این بازدید کارشناسان اداره محیط زیست در خصوص جایگاه شهرستان از نظر اکوسیستم تالابی در سطح کشور وجهان توضیحات لازم را ائه کردند
رئیس اداره محیط زیست نقده گفت:دراین بازدید بانوان شاغل در ادارات شهرستان نقده ازسایت پرنده نگری وپروژه های احداث شده در تالاب دیدن نموده و درپایان برنامه آموزشی تفریحی ، بخشی از تالاب راپاکسازی کردند.
محمدیان یادآور شد : در صورت اجرای زیرساختهای اصولی وگردشگری وتدوین مدیریت جامع ، این تالاب به یکی از مکانهای مهم استان در زمینه توریسم و گردشگری تبدیل خواهد شد.
ویافزود: تالاب سلدوز باوسعت 600 هکتار از تالاب های بسیار زیبا ومنحصر به فرد در سطح کشور و جهان بوده که در سال 1380 توسط اداره کل حفاظت محیط زیست استان و شهرستان احیاء وبه زیستگاه بسیار مناسبی جهت زیست وجوجه آوری بسیاری از پرندگان آبزی و کنار آبزی وهمچنین آبزیان مبدل گشته است.

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت