Menu

اخبار

17

رئیس اداره حفاظت محیط زیست نقده گفت: کلاس آموزش زیست محیطی با موضوع اهمیت آب وصرفه جویی در مصرف آن در محل کانون فرهنگی تربیتی دخترانه معرفت در شهرستان نقده برگزار شد.
به گزارش اداره اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان‌غربی ، اکبرمحمدیان گفت : در این کلاسهای آموزشی موضوعات مختلف زیست محیطی پیرامون شناخت محیط زیست ومنابع اصلی وآلوده کننده آن وراههای پیشگیری از آلودگی محیط زیست ، آب و اهمیت آن و صرفه جویی در مصرف آن و آلاینده های آب ها مطرح شد.
وی اظهارکرد: مشارکت دانش آموزان و معلمان در حفاظت از محیط زیست امری ضروری بوده و امید است آموزش ها و فرهنگ سازی زیست محیطی به تحکیم اخلاق زیست محیطی در جامعه منجر شود.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست نقده گفت:آشنایی دانش آموزان با علوم پایه زیست محیطی در مقاطع مختلف تحصیلی می تواند روحیه سازگاری وحس مسئولیت پذیری در حفاظت از محیط زیست را در آن ها تقویت کند.
وی یادآورشد : آموزش تأثیر قابل توجهی در تقویت فرهنگ زیست محیطی ورسیدن به اهداف توسعه پایدار دارد.
محمدیان تصریح کرد: این کلاسهای آموزشی هر هفته روزهای دوشنبه به صورت مستمر تاپایان فصل تابستان ادامه خواهد داشت ودر هرجلسه موضوعات مختلف زیست محیطی از قبیل آب ، خاک ، هوا ، انواع زباله وبازیافت آن وتنوع زیستی و... آموزش داده خواهد شد.
محمدیان در پایان ابراز امیدواری کرد: با همکاری و هماهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان نقده، آموزش زیست محیطی به صورت مستمر در مدارس ومراکز آموزشی شهری وروستایی تداوم داشته باشد.

Post Rating

Comments

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

نام

ایمیل

وب سایت