Menu

اخبار

20
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خوی از دیدار رئیس و کارکنان اداره حفاظت محیط زیست خوی با فرماندار ویژه شهرستان خوی خبر داد

به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی عابدی فرماندار ویژه شهرستان خوی ضمن تبریک به مناسبت هفته محیط زیست مقوله محیط زیست را یکی از پر اهمیت ترین موضوعات در زندگی موجودات زنده دانسته و بر همکاری هر چه بیشتر و بهتر اداره حفاظت محیط زیست خوی با تشکل های زیست محیطی و جوامع محلی تاکید نمود.

فرماندار ویژه شهرستان خوی اضافه کرد: هر جامعه ای می تواند با سالم نگاه داشتن محیط زیست از سلامت روح و روان و جسم برخوردار باشد و اینگونه است که میتوانیم میراثی ماندگار برای آیندگان باقی بگذاریم همان گونه که این مهم را از پیشینیان به ارث برده ایم.

وی ضمن تقدیر از کارکنان اداره حفاظت محیط زیست خوی ابراز امیدواری نمود همه ما بتوانیم بصورت عینی در نگهداری و حفظ محیط زیست این نعمت بی بدیل خداوند بکوشیم تا هم رضایت و خشنودی الهی و هم بهره برداری صحیح مردم از این موهبت گران سنگ را شاهد باشیم.
جبرئیل قلی پور رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خوی گفت: این دیدار به مناسبت هفته محیط زیست برگزار شد و گزارشی ازمعظلات زیست محیطی این شهرستان و همچنین برنامه های آتی و همچنین عملکرد یکساله اداره خوی ارائه شد. 

Post Rating

Comments

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

نام

ایمیل

وب سایت